zimbra-drive.png

Zimbra 8.8: Daha Kolay, Daha Güçlü, Daha Güvenilir.

Zimbra'nın Şimdiye Kadarki En Güçlü Çalışan Sürümü.

Zimbra Network Edition 8.8 versiyonu Zimbra Connect, Zimbra Drive, Zimbra Docs ve NG Modülü ile E-Posta çözüm platformunun yanı sıra kurumunuza birçok kolaylık sağlamaktadır.

NG Modül ile tüm kaynaklarınız senkron bir şekilde çalışmaktadır.

zimbra-connect.png
Zimbra Connect

Üst Düzey kullanıcıların en çok kullandıkları iletişim aracı olan Zimbra'da chat ve video araması ile iletişim kurabilirsiniz. Zimbra Network Edition ile kolay kurulum, kullanıcı başına lisanslama modeli.

zimbra-drive22.png
Zimbra Drive

Zimbra Webmail ile dosya depolama ve dosya paylaşımı. Tüm işlemlerinizi Zimbra Webmail üzerinden gerçekleştirin. Zimbra Docs ile entegre bir yapıya sahip olan Zimbra Drive, eski evrak çantasının yerini alıyor.

zimbra-docs.png
Zimbra Docs

Zimbra Docs ile Dökümanlarınızı, tablolarınızı ve sunumlarınızı oluşturup yönetin, üstelik tüm işlemleriniz Zimbra Webmail üzerinde.

zimbra-adb.png
ABQ Servisi

ABQ ile Zimbra şimdi daha güvenilir.Mobil cihazlarınızın, mail sunucunuza bağlantılarını yönetin.Allow-Block-Quarantine

ZİMBRA-BACKUP.png
Backup ve Restore

Zimbra'nın yeni gerçek zamanlı yedekleme ve geri yükleme motoru sunucunuzdaki her bir öğreyi hassasiyetle yedekler.Disk alanını işgal etmez, farklı algoritmalarla veri kaybından kaçının.

zimbra-hsm.png
Hierarchical Storage Management (HSM)

Gelişmiş HSM yönetim sistemi ile Zimbra Admin konsolunuz üzerinden multiple volume yönetimi ve hsm kurallarınızı oluşturup yönetebilirsiniz.Yeni volume'ler ekleyebilir, varolan volume'lerinizin yerlerini değiştirebilirsiniz.

zimbra-eas.png
Mobile Sync

Zimbra' nın mobil senkronizasyondaki yenilikleri neler mi? Kullanıcılar artık paylaşılan Zimbra öğelerini, diğer tüm Zimbra verileriyle birlikte senkronize edebilirler.Mobil cihazların desteklediği Exchange ActiveSync protokolü ile.

zimbra-delegated.png
Delegated Admin

Kullanıcılarınıza hak ve yetki tanımlamaları yapark onların COS, kullanıcı limiti veya mail kotaları belirlemeleri için yetkilendirme yapabilirsiniz.

zimbra-hab.png
Hierarchical Adres Defteri

Global Adres Listesi (Zimbra GAL) artık HAB ile daha işlevsel görünüyor.Zimbra Webmail ile Adres Defterinizi görüntüleyip düzenleyin.

zimbra-2fa.png
Two-Factor Authentication

Zimbra Mailbox güvenliğinizi artıran kimlik doğrulama seçenekleri.

 
 

  Bilgi Al

 
 
 
Demo Talebi
 
Şimdi Satın Al!